Sayı:66 
  güncel
  haber
  kariyer
  teknoloji
  kapak
  dosya
  borsa
  bize ulaşın
  dijital abonelik
  içindekiler
  ana sayfa
 

İngiliz avukatlar, AB Adalet Divanı'nın aldığı kararlardan yola çıkarak, İngiltere'ye vize başvurusu reddedilen..
Geçici vergi dönemi bitti ama vatandaş hangi orandan vergi ödeyeceğini bilmiyor. Yatırım indirimi hala geçerli mi..
Mayısta Mortgage Müjdesi Mortgage Yasası'nın, gecikmeli de olsa mayısa yetiştirilmesi planlanıyor. Tasarıdaki vergi muafiyeti, Maliye Bakanlığı'nın..
Sağlıkçı Belediyeler CHP'li Bakırköy Belediyesi'nin başlattığı ücretsiz sağlık hizmetleri uygulaması giderek yayılıyor. Kimi ambulans tahsis ediyor, kimi tedavi..
500 Milyon $'lık Yönetim Galatasaray'ın yeni yönetiminde ağırlık inşaatçılar ve danışmanlardan oluşuyor. Yönetim kurulu üyelerinin yönettiği sermaye, kaba bir hesapla 500..
Yılların deneyimli müsteşarı Nevzat Saygılıoğlu, bürokrasinin geldiği noktayı "Dümeni tutmak değil, kürek çekmek" olarak değerlendiriyor. Bugünkü..
Dövizi Çok Olan Kazanacak Ege İhracatçı Birlikleri'ne bağlı 12 birlikten 5'inde yönetim değişti. İstanbul'da ise bir dönem TİM Başkanı Oğuz Satıcı'ya da rakip olan Metin..
Koton Şimdi De Cafe Açacak Koton'un sahibi Yılmaz ailesi, şimdi de "Ole" markasıyla mağaza ve kafe zinciri kurmaya hazırlanıyor. Yılmaz Yılmaz, bir yandan da "Sadece ihracata..
Gülor'dan 2 Yeni Şarap Güler Sabancı'nın dayısına emanet ettiği Gülor Şarapları, iki koldan atağa hazırlanıyor. Orhan Türker, "Shiraz" ve "Festival" adıyla iki yeni marka..
Sudan'a Su Da Satılır, Kamyon Da Kabile savaşlarını geride bırakan Sudan, artık ciddi bir pazar. Ülkede Hollandalı ve Çinli firmalar cirit atıyor. 36 milyonluk Sudan pazarında yavaş..
Nakliyecilerin 'Ayşe Ablası' Ayşe Nur Esin, 20 yıldır nakliye sektörünün içinde. Kamyonculuğu çok iyi biliyor. Şirketi Esin Nakliyat krize yenik düşse de o sektörden kopamadı...
Kazlıçeşme'de Büyük Pazarlık Dericilerin Kazlıçeşme'deki 130 dönümlük arazisinin talibi çok. Cevahir'in metrekaresine 400 dolar teklif ettiği söyleniyor. Dericilerse 2 bin dolar..
Anadolu'da Acentecilik Çok Cazip Yerli turistin yıldızı parlayınca, seyahat acenteleri Anadolu'da büyüme yarışına girdi. İşte Metro Travel, ETS, Didim Tur, Club İremtur, Setur, Işıl..
Kulis Acaristanbul'a yargı freni Acarlar İnşaat'ın Beykoz'da yapımına başladığı 833 adetlik villa projesi yargıya..
Orta Sınıfın Yeni 4x4'leri Orta sınıfta yer alan 4x4'lere ilgi yoğun. Toyota, Suzuki ve Subaru'nun ardından Daihatsu ve Hyundai de mayısta Avrupa ile birlikte yeni modellerini..
Alarko Carrier, radyatör almak isteyen müşterilerine "Kusura bakmayın doluyuz" diyordu. Genel Müdür Önder Şahin, "Yatırımımız bu ay tamamlanıyor...
Avrupa'daki turizm fuarlarından umduğunu bulamayan Türk turizmciler, Moskova'dan moralleri düzelmiş olarak döndü. Bu yıl Türkiye'ye 2.5 milyon..
Bilişim dergileri, 2001 krizi öncesindeki canlı günlerine dönüyor. Yeni oyuncularla birlikte aylık dergi satışları yeniden artışa geçti. Piyasanın..
İTO'da 7 Saatlik Düello İTO tarihi bir meclis toplantısına sahne oldu. 7 saat süren olağanüstü..
Bilgi Notu 5 YILDA 43 MİLYAR $ DIŞ BORÇ ..
FORBES dergisinin, dünyanın halka açık en büyük 2 bin şirketinin..
güncel | haber | kariyer | teknoloji | kapak | dosya | borsa | bize ulaşın | dijital abonelik | künye / iletişim | içindekiler | anasayfa
Turkuvaz Medya Grubu Copyright © 2003-2017 Tüm hakları saklıdır.
TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK A.Ş.
Üretim ve Tasarım

Turkuvaz Medya Dijital