Sosyal seyahat platformu: Gitmek Lazım

Sosyalleşmeyi ve keşfetmeyi bir platformda buluşturmak amacıyla kurulan Sosyal Seyahat Platformu GitmekLazım, kullanıcıların yeni yerler keşfetmesini sağlayan yapısı, sosyalleşme uygulamaları ve ekonomik katkı sağlayan ‘Papel' sistemiyle gezginleri seyahate davet ediyor.
12.01.2022 16:24 GÜNCELLEME : 13.01.2022 00:02
Seyahat ve sosyalleşme özlemimiz hiç olmadığı kadar fazla. Bugün pek çok gezgin bir sonraki seyahatinin planlarını yaparken hem sosyalleşmek hem keşfetmek hem de yepyeni hikayelerin bir parçası olmak istiyor. GitmekLazım.com, kullanıcılarına gerek yurt içi gerek yurt dışı "Tüm Turlar Dahil" paket turlar sunarken aynı zamanda onların benzer bakış açısına sahip gezginlerle sosyalleşmesini de sağlıyor. Tatil hayallerine sınır koymayan platform, gezginlerin seyahat etmelerine fayda sağlayan araçlar ve kullanıcıların puan kazanabileceği, bu puanlarla çeşitli avantajlar sağlayabileceği Papel sistemini sunuyor. 'Papel' uygulaması adı verilen puan sistemi ile kullanıcılar topladıkları Papelleri turlarda indirim olarak kullanabiliyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan GitmekLazım.com Yönetici Ortağı Serdar Şahin şunları aktardı: "GitmekLazım.com olarak turizm sektörüne yenilikçi bir fikir getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Yeni yerler keşfetmenin ve sosyalleşmenin insanın ruhsal gelişimine ve hayatına pek çok açıdan olumlu etkileri mevcut. Bu felsefeyle keşfetmeyi ve sosyalleşmeyi bir platformda buluşturmak amacıyla GitmekLazım.com'u hayata geçirdik. Seyahatin ve tatilin sosyal yönünü güçlendirmeyi hedeflerken bizimle yola çıkan dostlarımıza yurt içinde ve başta Avrupa olmak üzere yurt dışında "Tüm Turlar Dahil" konseptine sahip onlarca tur seçeneği sunuyoruz. Bu sayede kullanıcılarımıza birçok avantaj sağlıyoruz. 'Tüm Turlar Dahil' konseptine sahip turlarla seyahat deneyiminde yaşanabilecek bazı olumsuzlukların da önüne geçiyoruz. Ekstra turların dahil olmadığı turlarda zaman zaman katılım oranından dolayı bu turlar iptal olabilirken, 'Tüm Turlar Dahil' turlarda ekstra aktiviteler her koşulda gerçekleşiyor. Bu sayede tur planı ve akışı sürdürülebilir hale geliyor. Sistemin sunduğu bir diğer avantaj ise 'Tüm Turlar Dahil' turlarda ödeme, rezervasyon alınırken yapıldığı için kur farkının ödenen ücreti etkilememesi. Tur süresince ödenen ücrette başka faktörler nedeniyle (katılım oranı, yapılan masraflar) herhangi bir değişiklik meydana gelmiyor. Gezginler tatil için ayırdıkları bütçenin dışına çıkmadan, saklı maliyetlerle karşılaşmadan, seyahatleri için planladıkları tüm deneyimlere erişebiliyor."
BİZE ULAŞIN