Navigasyon devi TomTom Türkiye'ye giriyor

Çevrim dışı haritalarda iddilalı olan, Hollanda merkezli navigasyon teknolojileri firması TomTom, Türk kullanıcılar için harekete geçti.
18.11.2021 15:53 GÜNCELLEME : 18.11.2021 15:53

150'den fazla ülkede hizmet veren, Hollanda merkezli navigasyon teknolojileri firması TomTom, Türkiye pazarına giriyor. Şirketin önemli ürünlerinden biri olan TomTom GO Navigasyon uygulaması, çevrim dışı haritalar sayesinde kullanıcılarına, internet bağlantısının olmadığı durumlarda bile, gerçek zamanlı trafik ve radar durumlarını aktarma özelliğini taşıyor. Ülkemizde de hız sınırına takılma endişesi olmaksızın güvenli şekilde ve trafiğe takılmaksızın, zamandan kazanç sağlayarak sürüş keyfi yaşatacak olan TomTom GO Navigasyon, 30 günlük ücretsiz deneme sonrasında aylık ya da yıllık olarak satın alınabiliyor.

İnternet bağlantısı olmadan da kullanılabilecek

TomTom GO Navigasyon'unu diğer navigasyon uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerden biri Internet bağlantısı olmasa dahi, çevrim dışı haritaları sayesinde kaybolmaksızın ülkemizin en ücra köşelerine bile internet harcaması yapılmaksızın gidilmesine olanak sunması. TomTom aynı zamanda, trafik takip sistemi ile trafik sıkışıklıkları, radar, yeni kapanan şeritler, aktif yol yapımları ve diğer trafik gecikmelerine dair erken uyarılarla sürücülere zamandan kazandırıyor.

"Türkiye için heyecanlıyız"

Türkiye'de yeni kullanıma sundukları mobil uygulama ile ilgili açıklama yapan TomTom Tüketici Ürünleri, Ürün ve Pazarlama Direktörü Tomas Cafferata "TomTom GO Navigasyon, gizlilik ilkesini merkeze alan ve inovatif özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır. Geliştirdiğimiz sürücü odaklı özellikler ve arayüz sayesinde kullanıcılar için navigasyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. 150'den fazla ülkede kullanılan uygulamamızı Türkiye'deki kullanıcılarla buluşturmaktan dolayı heyecanlıyız" dedi.

TomTom GO Navigasyon uygulaması Android için Google Play, iOS için ise App Store'dan indirilebilecek.

BİZE ULAŞIN