"E-ticareti herkes için mümkün kılıyoruz"

Link ile ödeme ve tahsilat sisteminin popülerliği tüm dünyada artıyor. Param'ın online tahsilat ürünü ParamTIK'ın da başta ev hanımları olmak üzere sosyal medya aracılığıyla satış yapan girişimciler tarafından tercih edildiğini ifade eden Param Yönetim Kurulu Başkanı Emin Can Yılmaz, "E-ticaretin herkes tarafından kullanılabilmesini mümkün kılıyoruz" dedi.
29.12.2021 12:15 GÜNCELLEME : 29.12.2021 12:16

Pandemi, pek çok konuda olduğu gibi ödeme alışkanlıklarımızda da devrim niteliğinde değişikliklere neden oldu. Pandemi öncesi mobil veya temassız ödeme konusuna mesafeli yaklaşan tüketiciler, yeni dönemde nakit alışverişlerini minimumda tutmak için her yolu deniyor. Geleneksel finans hizmetlerini teknolojiye entegre ederek tüketiciye yeni imkanlar sunan fintech ekosistemi ise kolay ödeme çözümleri geliştirmeye devam ediyor. Link ile ödeme/tahsilat sisteminin popülerliği tüm dünyada artıyor. Param'ın online tahsilat ürünü ParamTIK'ın da başta ev hanımları olmak üzere sosyal medya aracılığıyla satış yapan girişimciler tarafından tercih edildiğini ifade eden Param Yönetim Kurulu Başkanı Emin Can Yılmaz, "Herhangi bir e-ticaret sitesine ihtiyaç duymadan, çok kolay ve pratik bir online tahsilat altyapısı sunuyoruz" dedi.

"E-ticaretin herkes tarafından kullanılabilmesini mümkün kılıyoruz"

Pandemi ile birlikte e-ticarete ilginin beklenenin çok üzerinde arttığını kaydeden Yılmaz şunları aktardı: "Fintech alanında 20 yıllık deneyimle müşterilerimize 360 derece hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Müşteri odaklı, hızlı ve yenilikçi bakış açısıyla onların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek çözümler üretiyoruz. Linkle ödeme de bizim ilk uygulamalarımızdan biri. 2015 yılından bu yana kullanıyoruz. Link ile ödeme, sosyal medya aracılığı ile satış yapanlar, girişimciler ve özellikle girişimci ev kadınları başta olmak üzere bir e-ticaret sitesine ihtiyaç duymayan ama dijital ortamda tahsilat yapmak isteyen kişi ve kurumlara çok kolay ve pratik online tahsilat olanağı sağlıyor. Özetle ParamTIK, e-ticaretin herkes tarafından kullanılabilmesini mümkün kılıyor ve yaygınlaştırıyor."

NASIL ÇALIŞIYOR?

ParamTIK kullanıcıları; sahip oldukları şirkete özel online tahsilat linkini müşterileriyle paylaşıyor. Müşteriler, sosyal medya hesaplarına ulaşan link üzerinden kolayca ödeme yapıyor. "Ödeme Talebi Oluştur" online tahsilat yöntemini seçen kullanıcılarsa SMS ve e-posta aracılığıyla tahsilat gerçekleştirebiliyor.

Link ile ödeme; sosyal medya aracılığıyla satış yapanlar, bir e-ticaret sitesine ihtiyaç duymadan dijital ortamda tahsilat yapmak isteyen kişiler ve kurumlara çok kolay ve pratik bir online tahsilat olanağı sağlıyor. Özetle ParamTIK, e-ticaretin herkes tarafından kullanılabilmesini mümkün kılıyor.

ParamTIK; hem çok hızlı ve kolay biçimde ödeme yapmak isteyen tüketiciler hem de tüketici isteklerine anında karşılık vermek isteyen satıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor.


BİZE ULAŞIN