Tavacı Recep Usta'ya Michelin Bib Gourmand Ödülü

Türkiye’nin yemek kültürüne katkıda bulunmak ve zengin mutfak kültürünü daha çok tanıtabilmeyi amaç edinen Tavacı Recep Usta, eşsiz bir yemek deneyimi sunan ve paranın karşılığını en iyi veren restoranların seçildiği Michelin Bib Gourmand Ödülüne layık görüldü.
15.11.2023 14:54 GÜNCELLEME : 15.11.2023 14:54

Türkiye'de Ankara Ümitköy ve Park Vadi şubeleri ile İstanbul ve İzmir'de hizmet veren Tavacı Recep Usta Michelin Bib Gourmand Ödülünün sahibi oldu.

1978 yılından bugüne kalite ve lezzetinden ödün vermeden mükemmel hizmetiyle yerli ve yabancı misafirlerini karşılayan marka, Türkiyenin lezzet elçisi olarak yıllardır bir çok Cumhurbaşkanı, başbakan, ünlü iş insanları, sanatçıları ağırlıyor. Özellikle saç tava, kaburga, gerdan haşlama, incik gibi spesiyal ürünleriyle Türkiye'de eşsiz lezzetler sunan Tavacı Recep Usta sunduğu bu deneyimi ödülle taçlandırdı.

Tavacı Recep Usta'nın kurucusu Recep Budak " Her misafirmizi evimize gelmiş misafir olarak kabul edip, eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Gelen misafirlerimizin kendilerini evinde gibi hissetmeleri bizim için çok önemli. Bu prenesiple çalışıp karşılığını görmektende çok memnunuz. Michelin Bib Gourmand Ödülüne bizi layık gören herkese çok teşekkür ediyoruz. Her zaman en iyi iş bildiğiniz iştir, bildiğiniz işten şaşmayacaksınız mottosuyla hareket ederek işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz" dedi.

BİZE ULAŞIN