MR. D.I.Y. Türkiye’deki 10. mağazasını İstanbul’da açtı

MR. D.I.Y.; Türkiye’deki 10. mağazasını, MR. D.I.Y. Group CEO’su Adrian Ong ve MR. D.I.Y. Türkiye COO’su Dilara Neyişçi Çağlı’nın katılımıyla İstanbul Carousel AVM’de açtı. 600 metrekareden büyük yeni MR. D.I.Y. mağazasında binlerce ürün yer alıyor.
10.06.2022 13:07 GÜNCELLEME : 10.06.2022 13:07

10 ülkede, 2000 mağazası ile tüketicilerin hayatını kolaylaştıran MR. D.I.Y., Türkiye'deki mağaza yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. MR. D.I.Y.; Türkiye'deki 10. mağazasını, MR. D.I.Y. Group CEO'su Adrian Ong ve MR. D.I.Y. Türkiye COO'su Dilara Neyişçi Çağlı'nın katılımıyla İstanbul Carousel AVM'de açtı. 600 metrekareden büyük yeni MR. D.I.Y. mağazasında binlerce ürün yer alıyor.

Avrupa'ya Türkiye'deki mağaza yatırımlarıyla adım atan MR. D.I.Y., büyüme hamlesine devam ediyor. MR. D.I.Y.'in Türkiye'deki 10. mağazası, İstanbul Carousel AVM'de hizmete girdi. Dekorasyona ve ev gereçlerine ilgi duyanlar; yeni MR. D.I.Y. mağazasında hırdavattan kırtasiye ve hobi alternatiflerine kadar her alanda, aradıkları tüm malzemeleri bulabiliyor.

"Türkiye'de gelişime açık bir pazar var"

MR. D.I.Y.'in Türkiye'de elde ettiği başarılar ile büyüme hamlesini sürdürdüğünü söyleyen MR. D.I.Y. Group CEO'su Adrian Ong, "Türkiye, yatırım planlarımız arasında önemli bir yer tutuyor. Avrupa'ya ilk adımı da buradan atmıştık. Türkiye'de gelişime açık bir pazar var. Bunun yanı sıra Türk tüketicisi, dekorasyona ve ev gereçlerine oldukça ilgi duyuyor. Bu da büyümemizdeki ana etkenlerden biri. Türkiye'ye yatırım yapmaya, önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz" dedi.

"MR. D.I.Y. markasını Türkiye'nin her yanına taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz"

Türkiye'deki mağaza yatırımlarına aralıksız devam ettiklerini söyleyen MR. D.I.Y. Türkiye COO'su Dilara Neyişçi Çağlı ise "MR. D.I.Y. markasını Türkiye'nin her yanına taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye'de kısa süre içerisinde 10 mağazaya ulaştık. Mağaza yatırımlarımız önümüzdeki dönemde de devam edecek. Dünya çapında en büyük yapı market ve ev gereçleri perakendecisi olma vizyonu ve 'daima uygun fiyat' sloganıyla çalışıyoruz. Kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunarak müşterilerimizin hayatında fark yaratıyoruz" dedi.

Evi için alışveriş yapmak, evine fonksiyonel veya dekoratif değer katmak isteyenler, MR. D.I.Y. mağazalarını tercih ediyor. Kaliteyi uygun fiyatlarla sunan MR. D.I.Y., Hırdavat, Ev Gereçleri & Dekorasyon, Elektronik, Kırtasiye & Spor Malzemeleri ve diğer (oyuncaklar, otomotiv aksesuarları, takı ve kozmetik) kategorilerden oluşan toplam 5 ana kategori altında herkese hitap edecek ürünleriyle farklı bir perakende deneyimi sunuyor.

BİZE ULAŞIN