Bitlo’dan Türkiye’de bir ilk: Sepet Token

Kripto varlık platformu Bitlo'nun geliştirdiği Sepet Token'lar, akıllı sözleşmeler kullanılarak yönetilen tek bir varlık halinde bir araya getirilmiş kripto para birimlerini içeriyor.
30.05.2022 16:46 GÜNCELLEME : 31.05.2022 00:00

Türkiye'de kripto dünyasına yeni soluk getirebilecek potansiyele sahip Sepet Token'lar, tek bir kripto varlığa yatırım yapmak yerine bir araya getirilmiş dijital varlıklar koleksiyonuna yatırım yapma imkanı sağlıyor. Defi, Metaverse, NFT, oyun gibi alanlardan seçilmiş kripto para birimlerini içeren sepetlerin yanı sıra, gelecek vaat eden projelere küçük bütçeler ile yatırım yapabileceğiniz sepetler de bulunuyor. Her bir sepet, yatırımcıların portföylerini çeşitlendirmelerini ve yatırımlarını yakından ve şeffaf bir şekilde takip etmelerini sağlıyor. Türkiye'de bir ilk olan Sepet Token'lar, haziran ayı içerisinde Bitlo kripto varlık platformunda listelenecek.

EMTİA REZERV TOKENLAR VE BİTLO TOKEN DA YOLDA

Bitlo altın, gümüş ve platine yatırım yapmaya olanak sağlayan değerli madenlere endeksli teminatlı stabil coin'ler sunuyor. Bir fiziksel grama oranlı tokenlar ile yatırımcılara, bir kripto varlığının esnekliği ile birlikte temel emtianın tüm avantajlarını sağlıyor. Gram Gold Token sahipleri yalnızca tokenin değil, aynı zamanda token'in da karşılığı olarak saklanan temel fiziksel altının da sahibidir. Değer artışı da altına oranla gerçekleşecek olan Gram Gold, kripto fiyat dalgalanmalarından etkilenmez. Yani fiziksel altını temsil ettiğinden dolayı, değeri doğrudan fiziksel altının gerçek zamanlı piyasa değerine bağlıdır. Gram Gold'un yanı sıra Gram Gümüş ve Gram Platin ürünlerini de geliştiren Bitlo diğer değerli madenleri de herkes için erişilebilir, kolay takas edilebilir hale getiriyor. Teknoloji ve alt yapı yatırımlarına devam eden Bitlo yakın zamanda kendi tokenini çıkarmaya da hazırlanıyor. Blok zincir tabanlı girişimler için kullanılacak Bitlo Token'in sunacağı avantajlar ve çözümler yakın zamanda tüm detayları ile duyurulacak.

BİZE ULAŞIN