Radisson Hotel Group pandemide 250 anlaşma yaptı

Amerikalı otel zinciri Radisson Hotel Group, 100 tanesi Çin'de olmak üzere pandeminin başından bu yana dünya çapında 250'den fazla otel anlaşması yaptı.
27.10.2021 14:56 GÜNCELLEME : 27.10.2021 14:56

Amerikalı otel gruplarından Radisson Hotel Group, 2021'de EMEA bölgesinde 50'den fazla otele imza attı. Grup, pandeminn başlangıcından bu yana 100'ü Çin'de olmak üzere dünya çapında 250'den fazla otel anlaşması yaptı. Yılı değerlendiren Global İş Geliştirme Başkanı Elie Younes, "Girişimlerimiz konuklarımızı ve yatırım ortaklarımızı da çok yakından ilgilendiriyor. Çalışanlarımıza ve markalarımıza duydukları güven için yatırımcılarımıza minnettarız. Seyahat sektöründe yavaş yavaş bir toparlanma sürecine girdiğimiz bugünlerde, konuklarımıza daha fazla seçenek sunmaya ve yatırımcılarımıza daha fazla fırsat yaratmaya devam etmeye kararlıyız" dedi.

Grubun 2021'in 3. çeyreğinde gerçekleştirdiği önemli projeler şöyle;

-Londra'daki ilk Radisson RED oteli Radisson RED London Greenwich The O2 açıldı.

-Beşi yazın açılmış olan yedi yeni otel anlaşmasıyla 1600 odaya ulaşarak Fas'ta güçlü bir genişleme performansı sergiledi. Grup böylece Fas portföyündeki otel sayısını 10'a çıkarırken ülkede 2025 yılına kadar faaliyette ve gelişmekte olan 15 otele ulaşma stratejisini hızlandırdı.

-Grup, Thakher City'de yaklaşık 1000 oda ve rezidans ile Mekke, Suudi Arabistan'daki varlığını iki katına çıkardı.

-Sochi, Rusya'da ikinci Radisson Collection oteli için anlaşma yaptı ve Milano ve Sevilla'da iki olağanüstü Radisson Collection otelinin açılması ile bu marka altında ilk kez İspanya'ya girmiş oldu ve İtalya'daki varlığını genişletti.

-Radisson Individuals markası, tanıtımının yapıldığı zamandan bu yana geçen bir yıl içinde Yunanistan'daki ilk Radisson Individuals tesisi olan Anda Hotel Athens dahil EMEA'da 20'den fazla otele ulaşarak hızlı bir küresel genişleme performansı sergiledi.

BİZE ULAŞIN