Bin 500 iş sahibi krizi reddediyor

“Krizi reddediyorum” sloganıyla BNI çatısı altında bir araya gelen bin 500 iş sahibi, güçlüklere rağmen işlerini büyütmeye ve başarı hikayeleri yazmaya devam ediyor.
14.06.2021 13:45 GÜNCELLEME : 14.06.2021 13:47

BNI çatısı altında bir araya gelen binlerce iş sahibi, "Zor zamanlardan en az hasarla çıkabilmek için birbirimize destek olmalıyız" yaklaşımıyla, online toplantılarda buluşuyor. Pandeminin en ağır ve zorlu zamanlarında dahi güçlü bir iletişim, yapılandırılmış bir toplantı gündemi, zaman yönetimi konusundaki benzersiz yaklaşımları ile binlerce iş sahibine iş imkanları yaratan BNI Organizasyonu, birçok iş sahibine ilham kaynağı olabilecek tutarda, yaklaşık 300 milyon TL'lik iş hacmi nedeniyle de umutsuzlukları ortadan kaldırıyor.

İş yönlendirme platformu BNI, her hafta Türkiye'de yaklaşık iki bin iş insanını bir araya getiriyor ve işlerinin gelişmesine destek oluyor. Krizin varlığını bilerek hareket eden fakat bununla ilgili sürekli çözümler üreten iş sahipleri, birbirlerine destek olarak yeni yollar açıyor. "Ne ekersen onu biçersin", "Yardım edersen yardım görürsün" felsefesiyle iş sahiplerini bir araya getirmeyi başaran 36 yıllık organizasyonun Türkiye ayağında, yaklaşık 300 milyon TL'lik bir iş hacmi yaratıldı.

"Krizi reddediyoruz" hareketiyle dayanışmayı her zaman ön planda tutan iş sahipleri, kendi aralarında samimi bir köprü oluşturuyor. Birbirlerinin ticari hayatlarından her zaman haberdar olmak, birbirlerinin arkasını kollamak ve yardım etmek adına "Krizi reddediyorum" diyerek bir araya gelmeye devam ediyorlar.

Ayşe Aslan

"Başarı hikayeleri sonuç ürettiğimizin kanıtıdır."

BNI Türkiye Direktörü Ayşe Aslan, "Biz üyelerimizin hem kendi işlerini hem de diğerlerinin işlerini geliştirebilecekleri bir platform yarattık. Yüzlerce binlerce üyemiz BNI sayesinde işlerini hayal ettikleri seviyeye çekebildi. Dolayısıyla bizim üyelerimizin başarı hikayeleri, dayanışmanın, ortaklaşa hareket etmenin ve birbirinin arkasını kollamanın ne kadar önemli olduğunun da bir göstergesidir. Bu başarı hikayeleri aslında organizasyonumuz için de bir referanstır. Sonuç ürettiğimizin bir kanıtıdır" diyerek başarının dayanışmadan geçtiğinin altını çiziyor.

BİZE ULAŞIN